Головне

WD почав продажі тонкого накопичувача ємністю 2 ТБ

WD почав продажі тонкого накопичувача ємністю 2 ТБ
WD почав продажі тонкого накопичувача ємністю 2 ТБ
WD, підрозділ компанії Western Digital, оголосило про початок продажів портативних жорстких дисків з серії My Passport Slim – перших тонких накопичувачів місткістю 2 ТБ в металевому корпусі. У комплект постачання входить програмне забезпечення для захисту даних WD SmartWare Pro, що дозволяє не тільки виконувати резервне копіювання даних користувача на жорсткий диск My Passport Slim, але також зберегти додаткову копію інформації в хмарному сховищі Dropbox. Більше того, цей пакет надає можливість резервного копіювання даних з Dropbox-аккаунта на портативний накопичувач.

У продаж надійшли моделі My Passport Slim ємністю 1 і 2 ТБ. Компактний накопичувач, розміри якого складають всього 4,33 x 3,14 x 0,48 дюймів (110 x 80 x 12 мм), дозволить взяти з собою в дорогу улюблену музику, фільми, фотографії та всі необхідні документи. Крім того, завдяки інтерфейсу USB 3.0 ці жорсткі диски забезпечують високу швидкість копіювання цифрового відео HD-якості.

«Накопичувачі WD My Passport Slim встановлюють нові стандарти в області портативності, ємності і ступеня захисту файлів», – говорить Скотт Стівенс (Scott Steffens), генеральний директор підрозділу брендових продуктів. – «Прекрасний металевий корпус, велика ємність і комплектне ПЗ для резервного копіювання WD SmartWare Pro – власнику WD My Passport Slim не потрібно брати з собою в дорогу додаткові накопичувачі».

Back to top button