Конспекти уроків біології 8 класУсі уроки біологіїФайли

Визначення типу шкіри на різних ділянках обличчя та складання правил догляду за власною шкірою (8 клас. Біологія)

Проект: Визначення типу шкіри на різних ділянках обличчя та складання правил догляду за власною шкірою

Обґрунтування вибору проблеми:

Тематика догляду за організмом людини    простежується у всіх змістових навчальних лініях державного стандарту   середньої біологічної освіти, тому необхідність систематизації і узагальнення знань  учнів  очевидна.

Стислий опис:

Цей міжпредметний проект об’єднує природничі науки та мови для вирішення проблем , які пов’язані з питанням  вивчення   шкіри людини та догляду за нею,  дозволяє розглянути проблему у цікавому ракурсі, зважаючи на те, що важливим   вектором сучасного виховання є формування здоров’язбережувальних компетентностей. Участь у проекті заохочує  учнів збирати інформацію про  свій організм,  вивчати і спостерігати   за ними. Учні будуть проводити наукові дослідження  і готувати відповідні звіти за результатами досліджень. Вони будуть збирати та опрацьовувати дані з Інтернету для проекту  та представляти проект, заснований на інтерпретації цих даних .

Учні будуть розробляти Інформаційні бюлетені та розробляти веб-сторінки з фотографіями, малюнками та статтями для шкільного веб-сайту. Учні створюватимуть та демонструватимуть свої мультимедійні презентації для класу. Як додаткове розширення цього проекту, учні з допомогою батьків створять спеціальну PowerPoint презентацію для показу при захисті. Учні поповнюватимуть базу даних результатів досліджень, щоб повернутися до них через деякий час. В результаті проекту учні дадуть відповіді на питання висунуті і вдосконалені впродовж розробки теми проекту. Вони мають надати конкретні підтвердження своїх гіпотез. Вони відкриють багато цікавого в житті людей, відкривають новий світ прекрасного.

Навчальні Предмети :

Мови, мистецтво природничі науки ,комп’ютерні технології

Завантажити: Визначення типу шкіри на різних ділянках обличчя та складання правил догляду за власною шкірою (8 клас. Біологія) (Розмір: 35.7 KB, Завантажень: 687)
Back to top button