Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Використання природно-ресурсного потенціалу України. Основні види забруднень довкілля в Україні (8 клас. Географія)

Використання природно-ресурсного потенціалу України. Основні види забруднень довкілля в Україні. Вплив екологічної ситуації на життєдіяльність населення.

Мета: ознайомити з поняттям «природно-ресурсний потенціал України»; систематизувати знання про основні забруднювачі навколишнього середовища; формувати навички роботи з відповідними картографічними матеріалами; визначити вплив різноманітних техногенних аварій на стан навколишнього середовища та здоров’я населення; удосконалювати вміння відбору інформації, її аналізу та систематизації, формувати екологічне мислення.

Обладнання: карти «Забруднення атмосферного повітря», «Загальне забруднення навколишнього середовища», «Екологічна ситуація в Україні», карта-схема «Забруднення довкілля України, ілюстративний матеріал.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Очікувані результати: учні навчаться:

– називати складники природно-ресурсного потенціалу України та види забруднень довкілля;

– характеризувати сучасну екологічну ситуацію в Україні;

– пояснювати сутність понять «екологічна ситуація»;

– аналізувати природно-ресурсний потенціал у різних регіонах України.

Конспекти уроків географії на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Використання природно-ресурсного потенціалу України. Основні види забруднень довкілля в Україні (8 клас. Географія) (Розмір: 126.2 KB, Завантажень: 315)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*