Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Вплив геоекологічної ситуації на населення в Україні. Законодавство про екологічну ситуацію в Україні (8 клас. Географія)

Вплив геоекологічної ситуації на населення в Україні. Законодавство про екологічну ситуацію в Україні

Мета: сформувати знання учнів про взаємозв’язок геоекологічної ситуації в Україні та проблеми народонаселення (демографічна криза, висока смертність, збільшення кількості захворювань); про вплив на населення надзвичайних ситуацій природного та техногенного похо­дження; про екологічне законодавство України; сприяти формуванню навичок мислення високого рівня — аналізу, синтезу, оцінювання; сприяти формуванню екологічного мислення.

Тип уроку: урок формування нових знань; урок-дискусія.

Обладнання: карта екологічної ситуації в Україні, довідники, ен­циклопедії, ілюстрації

Опорні та базові поняття: Законодавство про екологічну ситуацію в Україні, демографічна криза, надзвичайні ситуації природного та техногенного походження.

Завантажити: Вплив геоекологічної ситуації на населення в Україні. Законодавство про екологічну ситуацію в Україні (8 клас. Географія) (Розмір: 14.8 KB, Завантажень: 119)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*