Конспекти уроків музичного мистецтва 6 класУсі уроки музичного мистецтваФайли

Вокальна музика в театрі та кіно. Урок узагальнення знань (6 клас. Музичне мистецтво)

Тема. Вокальна музика в театрі та кіно. Урок узагальнення знань.

Мета. Ознайомити з особливостями вокальної музики в театрі та кіно, розглянути різновиди театральної музики та приклади поєднання жанрів музики у великому синтетичному жанрі опери, мюзиклу, ознайомити учнів з творчістю П. Чайковського та К. Меладзе.

Розвивати вміння учнів уважно слухати вокальну музику з театральних вистав, кіно та кіномюзиклів, давати характеристику засобам музичної виразності, вміння висловлювати власні музичні враження від вокальної музики минулого і сучасності.

Виховувати інтерес до слухання вокальної музики з театральних вистав і кінофільмів та виконання дитячих пісень українських композиторів.

Тип уроку: комбінований, урок узагальнення знань з теми.

Обладнання: музичний інструмент, програвач, мультимедійна дошка, ілюстрації до музичного твору та пісні або мультимедійна презентація, портрет композитора П. Чайковського.

Основні поняття для засвоєння: особливості театральних вокальних жанрів, різновиди театральної вокальної музики, поєднання жанрів вокальної музики.

 Твори, що вивчаються на уроці:

  • П. Чайковський. Колядка з опери «Черевички» у виконанні жіночого хору.
  • К. Меладзе. Фінальна пісня «Ріка житія» з мюзиклу «Вечори на хуторі біля Диканьки» у виконанні Олега Скрипки, Ані Лорак та хору «Берегиня».
  • «З Новим роком, Україно» (слова та музика Н. Май).
Завантажити: Вокальна музика в театрі та кіно. Урок узагальнення знань (6 клас. Музичне мистецтво) (Розмір: 25.7 KB, Завантажень: 190)
Back to top button