день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Віртуальна подорож Могилянкою

Відтепер «пройтися» подвір’ям Національного університету України “Києво-Могилянської академії”, “зайти” до її історичних будівель і відчути дивовижну привабливість атмосфери академії можна онлайн – завдяки проекту «Віртуальна екскурсія» – цими словами на офіційному сайті навчального закладу зустрічає нова послуга для абітурієнтів, що дає змогу майбутнім студентам у своєрідний спосіб познайомитися ближче з омріяним вишем.

Кажуть, що проект вдалося втілити за ініціативи випускниці Могилянки факультету правничих наук 2006 року Ірини Скоропад. Ірина розповідає, що у такий спосіб можна буде привернути увагу широкої громадськості до благодійного проекту «Реставрація» – збору коштів на ремонт та відбудову 11 історичних будівель, розташованих на території НаУКМА.

Розпочали віртуальний проект зі Староакадемічного (Мазепиного) корпусу (1703) – найвідомішої споруди університету, перлини українського архітектурного бароко.

Найближчим часом до проекту «Віртуальні екскурсії Могилянкою» планують додати зображення Бібліотеки Антоновичів, Святодухівської церкви, поварні Братського монастиря і не тільки.

До речі, корисність цього проекту відзначив і сам міністр освіти і науки України, екс-президент Києво-Могилянської академії Сергій Квіт. Головний освітянин поділився деякими секретами створення віртуальної екскурсії на власній сторінці у Facebook:
“Деякі технічні подробиці:

1. На одну панораму треба зробити в середньому 27 фотографій (по три на кожен ракурс), на панораму із людьми (особливо, якщо є рух) – від 100 до 250 фото.
2. На виготовлення панорами йде від 5 до 40 хвилин, залежно від кількості фото, спершу фото склеюються у HDR-зображені, після цього вибираються найкращі дев’ять фото. Їх склеюють в одну сферичну панораму.
3. У турі створено 24 анімовані зображення, їх можна знайти за літерою “і”.
4. Перша зйомка почалась 17 квітня, фото для останньої панорами знімали 28 червня, монтаж фото зайняв близько місяця, стільки ж часу пішло на програмування.
5. Тур можна завантажити на планшети і телефони”, – йдеться в пості міністра освіти і науки.

Подорожувати віртуально можна тут:
http://www.ukma.edu.ua/virtual_tour/main/start.html

  
Відтепер «пройтися» подвір’ям Національного університету України “Києво-Могилянської академії”, “зайти” до її історичних будівель і відчути дивовижну привабливість атмосфери академії можна онлайн – завдяки проекту «Віртуальна екскурсія» – цими словами на офіційному сайті навчального закладу зустрічає нова послуга для абітурієнтів, що дає змогу майбутнім студентам у своєрідний спосіб познайомитися ближче з омріяним вишем. Кажуть, що проект вдалося втілити за ініціативи випускниці Могилянки факультету правничих наук 2006 року Ірини Скоропад. Ірина розповідає, що у такий спосіб можна буде привернути увагу широкої громадськості до благодійного проекту «Реставрація» – збору коштів на ремонт та відбудову 11 історичних будівель, розташованих на території НаУКМА. Розпочали віртуальний…

Оцінити

0