день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Від пісні до симфонії (5 клас. Музичне мистецтво)

Тема. Від пісні до симфонії.

Мета. Визначити особливості поєднання літератури з музикою в різних музичних жанрах. Акцентува­ти увагу учнів на опосередкований зв’язок віршо­ваного тексту через пісню на прикладі II симфо­нії П. Чайковського. Поглибити знання учнів про творчість композитора, особливості симфонічного розвитку. Розвивати естетичний смак та почуття, виконавські й слухацькі навички. Виховувати ін­терес до народної пісні, симфонічної музики, твор­чості П. Чайковського та почуття патріотизму.

Музичний матеріал: українська народна пісня «Журавель» (слухан­ня)? П. Чайковський. Фінал II симфонії (слухан­ня); О. Янушкевич. «Веселкова пісня» (вико­нання).

Тип уроку: урок поглиблення теми.

Обладнання: музичні інструменти, магнітофон (музичний центр, DVD), нотна дошка, ілюстрації, підручни­ки, посібники, портрети композиторів П. Чайков­ського (Г. Світлицький. «Чайковський на Украї­ні» ), М. Лисенка.

Усі конспекти уроків музичного мистецтва на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Від пісні до симфонії (5 клас. Музичне мистецтво) (Розмір: 37.5 KB, Завантажень: 140)