день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Вчені з’ясували, як змусити дітей їсти овочі

У дослідженні фахівців з Корнельського університету і Університету Огайо взяли участь 370 старшокласників. Виявилося, школярі в 4 рази частіше брали салат в шкільній їдальні, якщо він був зроблений з овочів, які вони виростили самі.

До того, як в салати стали додавати такі овочі, їх купували всього 2% учнів, а після – 10%. В цілому школярі з’їдали дві третини салатів, приготованих з вирощених ними овочів. Рівень споживання салату серед школярів завдяки змінам в меню підвищився з 5 до 12 порцій на день.

Дослідники з Медичного центру Дитячого госпіталю Цинцинаті недавно теж розповіли про те, як навчити дітей харчуватися правильно. Вони розробили програму, призначену для дітей з дитячого садка по шостий клас. Ті, хто купував у шкільній їдальні корисні продукти, отримували невеликий приз. Метод вчених виявився дуже ефективним.

Шкільне життя