день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Вчені з’ясували, як можна привчити дитину до корисних продуктів

Вчені з'ясували, як можна привчити дитину до корисних продуктів

Вчені з’ясували, як можна привчити дитину до корисних продуктів

Якщо в перспективі ви хочете привчити дитину їсти овочі та фрукти, то потрібно під час вагітності дотримуватися особливого режиму харчування, пише The Daily Mail . Як було встановлено на прикладі 46 дітей 6-12 місяців, вони краще їдять те, що їла під час вагітності та грудного вигодовування мати.

До прикладу, якщо мати часто пила морквяний сік (кілька разів на тиждень), діти в два рази частіше їли кашу з цим смаком (80 грамів каші проти 44 грамів в контрольній групі). Доктор Джулі Меннелл з Центру Монелла підкреслює: діти спочатку тягнуться за продуктами, що містять цукор і сіль. А ось гіркуваті овочі їм не до смаку. Але їх можна привчити до правильних продуктів.

До речі, діти, яких годували з пляшечки, швидше переходили на овочі та фрукти, якщо дані продукти вводили в їх раціон, коли відбувався перехід на тверді продукти. До 2 років раціон дитини має бути таким же різноманітним, що і у дорослого. Дитину просто потрібно познайомити з смаком овочів і фруктів.

Ще проводився окремий тест, який передбачав годування дітей зеленою квасолею протягом 8 днів. У перший день діти в середньому з’їдали 50 грамів квасолі. Але за відведений час кількість зросла до 80 грамів. Притому, це не залежало від методу годування дитини – грудьми чи з пляшечки.