день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Узагальнення теоретичних знань та практичних умінь учнів з розділу ІІ. Загальна характеристика природних умов і природних ресурсів України (8 клас. Географія)

Узагальнення теоретичних знань та практичних умінь учнів з розділу ІІ. Загальна характеристика природних умов і природних ресурсів України

Мета: систематизувати знання, вміння та навички учнів, що одер­жані під час вивчення розділу «Загальна характеристика природних умов і природних ресурсів України», підготувати їх до складання тематичного оцінювання.

Тип уроку: корекції знань, вмінь та навичок.

Обладнання: карти атласу, підручники.

Опорні та базові поняття: погода, клімат, рельєф, ґрунти, ґрунтотвірні чинники.

Географічна номенклатура: річкові системи Дніпра, Сіверського Дінця, Південного Бугу, Дністра, Дунаю, Тиси; канали: Сіверський Донець — Донбас, Дніпро — Кривий Ріг, Дніпро-Донбас, Північно­кримський; озера: Світязь, Сасик, Ялпуг, Кагул; лимани: Тилігуль­ський, Куяльницький, Хаджибейський, Бузький, Дніпровський.

Завантажити: Узагальнення теоретичних знань та практичних умінь учнів з розділу ІІ. Загальна характеристика природних умов і природних ресурсів України (8 клас. Географія) (Розмір: 14.5 KB, Завантажень: 180)