Конспекти уроків біології 8 класУсі уроки біологіїФайли

Узагальнення та систематизація знань з теми «Цілісність організму людини. Взаємодія регуляторних систем організму» (8 клас. Біологія)

Тема: Узагальнення та систематизація знань з теми   «Цілісність організму людини. Взаємодія регуляторних систем організму»

Мета: сформулювати поняття про регуляторні системи організму людини; розглянути основні принципи нервової, ендокринної та імунної регуляції функцій організму; формувати та розвивати вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, працювати з опорними схемами, формулювати висновки; сприяти розвитку інтересу до вивчення природничих наук; виховувати комунікативні навички, уміння спілкуватися; сприяти формуванню основних уявлень про наукове пізнання світу.

Очікувані результати: учні пояснюють принципи нервової, ендокринної та гуморальної регуляції; учні порівнюють принципи нервової і гуморальної регуляції фізіологічних функцій; учні роблять висновок про організм людини як біологічну систему.

Обладнання: підручники, зошити

Тип уроку: комбінований

Завантажити: Узагальнення та систематизація знань з теми «Цілісність організму людини. Взаємодія регуляторних систем організму» (8 клас. Біологія) (Розмір: 25.0 KB, Завантажень: 468)
Back to top button