день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Урок позакласного читання. Козацькому роду нема переводу (4 клас. Літературне читання)

Урок позакласного читання. Козацькому роду нема переводу

Мета: вдосконалювати навички виразного читання; закріплювати знання про минуле українського козацтва; розвивати зв’язне мовлення, вміння аналізувати, робити ви­сновки; виховувати повагу до козаків, інтерес до читання.

Хід уроку

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

МОВЛЕННЄВА РОЗМИНКА

Робота над скоромовкою

Стигле Гроно винограду

Ганна принесла із саду.

МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ

  • Сьогодні на уроці ми поговоримо про українських козаків.

Славна добрими і героїчними традиціями Українська земля. Її сини — за­порозькі козаки — навіки увійшли до скарбниці пам’яті українського на­роду. Ми, її нащадки, маємо свято шанувати і примножувати козацьку славу. 14 жовтня відзначається свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке у давнину було найбільшим святом для козаків. Цього дня у них відбувалися вибори но­вого отамана. Наші лицарі вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю заступницею і покровителькою. Козаки настільки вірили в силу Покрови Пресвятої Богородиці і настільки щиро й урочисто від­значали свято Покрови, що впродовж століть в Україні воно набуло ще й ко­зацького змісту та отримало другу назву — Козацька Покрова.

Наш народ завжди пам’ятатиме цю героїчну сторінку української історії, а хлопці наслідуватимуть козаків.

Готуючись до сьогоднішнього уроку, ми дізналися про життя козаків. Уза- гальнимо і перевіримо паші знання.

Завантажити: Урок позакласного читання. Козацькому роду нема переводу (4 клас. Літературне читання) (Розмір: 13.8 KB, Завантажень: 287)