день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Урбанізація, причини, що її зумовлюють. Міські агломерації. Мегаполіси. Відмінності в рівнях і темпах урбанізації (8 клас. Географія)

Урбанізація, причини, що її зумовлюють. Міські агломерації. Мегаполіси. Відмінності в рівнях і темпах урбанізації.

 Мета: пояснити учням процес урбанізації в сучасному світі, його протікання в різних країнах світу; визначити такі ознаки урбанізації, як субурбанізація, хибна урбанізація; з’ясувати особливості таких урбанізованих територій, як агломерація і мегалополіс; продовжувати формувати навички роботи із картографічним матеріалом; виховувати географічну культуру та розширювати світогляд учнів.

Обладнання: атлас, карти населення світу та України, політична карта світу, карта адміністративно-територіального устрою України; статистичні показники агломерацій та мегалополісів світу.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Очікувані результати: учні навчаться:

– визначати поняття «урбанізація», «субурбанізація», «хибна урбанізація», «агломерація», «мегалополіс»;

– розрізняти темп і рівень урбанізації в різних країнах світу;

– показувати на карті України та світу найбільші агломерації.

Завантажити: Урбанізація, причини, що її зумовлюють. Міські агломерації. Мегаполіси. Відмінності в рівнях і темпах урбанізації (8 клас. Географія) (Розмір: 420.2 KB, Завантажень: 188)