БатькамГоловнеПерерва

Учні, які перебувають за кордоном, зможуть навчатись онлайн у своїй школі

Школярі, які в Україні змінили місце проживання через повномасштабну війну, можуть навчатися онлайн або офлайн у будь-якій школі. Діти, які виїхали за кордон, можуть навчатися онлайн у своїй школі або обрати будь-яку іншу платформу для здобуття освіти. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко.

На запитання, як розпочнеться навчальний рік для школярів, які змінили місце проживання та місце навчання через бойові дії, Вітренко відповів: “У нас є декілька моделей для цих дітей. Ми можемо розподілити на дві великі групи – це діти, які знаходяться за кордоном. Для них можливі такі форми навчання, як онлайн освіта у своєму закладі там де вони навчалися, вони можуть доєднатися до Всеукраїнської школи онлайн, до Міжнародної української школи або до будь-якої онлайн-платформи для того, щоб здобути освіту”.

Вітренко наголосив, що можлива і екстернатна форма навчання.

“Ми будемо перезараховувати основні предмети, якщо вони доєдналися до навчання в закладах освіти в країні тимчасового перебування. Будемо перезараховувати певну кількість балів за той чи інший предмет. Безумовно рекомендуємо їм підключатися до онлайн навчання з таких предметів як українська мова та література, історія України тощо”, – сказав він.

За його словами, якщо діти знаходяться в місцях тимчасового перебування на території України, то вони можуть доєднатися до офлайн навчання у будь-якій школі.

“Якщо вони не хочуть здобувати освіту офлайн, то вони можуть здобувати освіту онлайн або у своїх школах в яких вони зареєстровані, або в будь-який інший спосіб”, – розповів Вітренко.

Читайте також: Нормативно-правові документи щодо організованого початку нового 2022/2023 навчального року

Back to top button