Перерва

У Слузі народу оцінили реформу освіти Нова українська школа

Новообраний нардеп від Слуги народу Сергій Бабак, який може стати главою Міносвіти, позитивно оцінив реформу середньої освіти Нова українська школа.

«Звичайно, є питання, як і в будь-якої реформи, потрібно подивитися, що пішло, а що ні. Те, що пішло, – прискорити, а то, що не пішло, – підкоригувати. Концепція мені подобається сама по собі. Її потрібно було робити ще 25 років тому, але вже є як є”, – сказав він.

Бабак зазначив, що реалізацію реформи необхідно прискорити. На його думку, деякі етапи необхідно пілотувати вже зараз, незважаючи на те, що реалізація буде проходити через кілька років.

Зокрема, майбутній політик навів у приклад необхідність пілотування етапу старшої профільної школи.

“У нас є 15 тисяч шкіл. Вони будуть скорочуватися через малокомплектних, але їх залишиться більше 10 тис. І на 10 тис. взяти і відразу запустити старшу школу неможливо”, – пояснив він.

Бабак також прокоментував реформу дошкільної освіти. Він заявив, що підтримує вже проведені починання, але констатує, що сфера потребує більшого фінансування і підвищення соціального статусу вихователя так само, як і педагогів школи.

Раніше повідомлялося, що Бабак є одним з можливих кандидатів на пост міністра освіти в новому уряді. З початком роботи Верховної Ради 9 скликання він очолить профільний комітет.

Back to top button