Конспекти уроків географії 8 класУсі уроки географіїФайли

Трудові ресурси. Кількість і якість трудових ресурсів. Економічно активне населення. Проблеми зайнятості населення (8 клас. Географія)

Трудові ресурси. Кількість і якість трудових ресурсів. Економічно активне населення. Проблеми зайнятості населення.

 Мета: формувати розуміння змісту понять «трудові ресурси» та «економічно активне населення»; ознайомити із показниками, за якими визначають безробіття; визначати кількість і якість трудових ресурсів по регіонах світу та областях України; окреслити проблеми, пов’язані з особливостями зайнятості населення в Україні та світі загалом; продовжувати формувати навички роботи з картографічними джерелами, уміння знаходити і використовувати інформацію з мережі Інтернет; стимулювати активну пізнавальну діяльність, інтерес до вивчення актуальних проблем зайнятості.

Обладнання: атлас, політична карта світу, карта трудових ресурсів світу, карта адміністративно-територіального устрою України.

Тип уроку: комбінований.

Очікувані результати: учні навчаться:

– розуміти поняття «трудові ресурси», «економічно активне населення»;

– показувати на карті області з найбільшою кількістю трудових ресурсів;

– порівнювати структуру зайнятості населення в різних країнах світу;

– пояснювати причини безробіття.

Завантажити: Трудові ресурси. Кількість і якість трудових ресурсів. Економічно активне населення. Проблеми зайнятості населення (8 клас. Географія) (Розмір: 484.8 KB, Завантажень: 535)
  
Back to top button