Конспекти уроків географії 6 класУсі уроки географіїФайли

Тема: Складання плану за допомогою умовних топографічних знаків (6 клас. Географія)

Мета: актуалізувати, поглибити та систематизувати знання про план місцевості та умовні знаки, ознайомити із способами складання планів місцевості, розвивати первинні практичні вміння складати план за допомогою умовних знаків; розвивати просторове мислення та уявлення, вміння відображати інформацію за допомогою умовних знаків плану; виховувати повагу до праці картографів, уважність, зосередженість, окомір, уміння орієнтуватися на місцевості.

Обладнання: підручники, атласи, настінний план місцевості, креслярські приладдя, комп’ютер, проектор, мультимедійна презентація «Як створюють план місцевості», рулетка, компас.

Тип уроку: застосування знань, умінь і навичок.

Очікувані результати: учні зможуть називати способи створення планів місцевості, складати елементарний план за допомогою умовних знаків.

Методичний коментар: на цьому уроці доцільно використовувати детальну мультимедійну презентацію або провести це урок на місцевості, наприклад, на шкільному подвір’ї.

Завантажити: Тема: Складання плану за допомогою умовних топографічних знаків (6 клас. Географія) (Розмір: 20.6 KB, Завантажень: 1364)
Back to top button