Конспекти уроків географії 6 класУсі уроки географіїФайли

Тема: Практична робота №2 “Визначення масштабів планів та карт за даними про відстані на місцевості та відрізками на карті, що відповідають цим відстаням” (6 клас. Географія)

Мета: ознайомити з класифікацією карт за масштабом, змістом та просторовим охопленням; з’ясувати необхідність розподілу карт на певні групи; прослідкувати динаміку розвитку карт від давніх часів до сьогодення; сприяти розумінню практичної значущості географічних карт; розвивати просторове уявлення, самостійність, впевненість; сприяти прагненню проводити самостійні дослідження за географічними картами.

Обладнання: підручники, атласи, зошити, настінні карти півкуль та України, комп’ютер, проектор, мультимедійна презентація «Від примітивних карт до геоінформаційних систем».

Тип уроку: комбінований.

Очікувані результати: учні зможуть розрізняти карти за видами та наводити приклади, пояснювати практичне значення карт, порівнювати ознаки географічної карти та плану місцевості.

Усі уроки географії на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Тема: Практична робота №2 "Визначення масштабів планів та карт за даними про відстані на місцевості та відрізками на карті, що відповідають цим відстаням" (6 клас. Географія) (Розмір: 72.4 KB, Завантажень: 604)
Back to top button