Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Тема: Населення світу: кількість, відтворення, розміщення. Демографічні процеси і демографічна політика (10 клас. Географія)

Мета: сформувати в учнів систему знань про кількість, склад та закономірності розміщення населення планети; актуалізувати по­няття «природний рух», «природний приріст», соціально- економічні причини, що впливають на народжуваність та смерт­ність; навчити характеризувати типи відтворення населення та напрями демографічної політики; розвивати уміння працювати з картографічними, статистичними матеріалами, створювати та аналізувати графіки зміни кількості населення в часі, статево- вікові піраміди; виховувати аналітичні здібності.

Обладнання: політична карта світу, фізична карта світу, атла­си, карта населення світу, таблиці, графіки.

Тип уроку: засвоєння нових знань, умінь та навичок.

Усі уроки географії на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Тема: Населення світу: кількість, відтворення, розміщення. Демографічні процеси і демографічна політика (10 клас. Географія) (Розмір: 17.3 KB, Завантажень: 803)
  

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*