Конспекти уроків зарубіжної літератури 9 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Тема: Конфлікт «природної людини» гуронця і французького суспільства як центральний у творі (9 клас. Зарубіжна література)

Тема: Конфлікт «природної людини» гуронця і французького суспільства як центральний у творі.  Антимонархічні та антиклерикальні мотиви твору

Мета: глибше ознайомитись зі змістом та проблематикою повісті «Простак»; навчити формулювати та висловлювати особисте ставлення до проблем, порушених у творі; розвивати критичне мислення    учнів.

Обладнання: тексти повісті Вольтера «Простак».

Тип уроку: поглиблений аналіз художнього твору.

Усі уроки зарубіжної літератури на сайті «Шкільне життя»

Боротися проти фарисейства, викривати лицемірство, тиранію, узурпацію, брехню, забобони, марновірство, зруйнувати храм, щоб звести новий, тобто замінити брехню істиною, нападати на жорстокість суду, нападати на кровожерливе духовенство, узяти батіг і вигнати всіх торговців зі святилища, вимагати спадщини для позбавлених неї, захистити слабких, бідних, пригнічених, боротися за переслідуваних і пригноблених — ось війна Ісуса Христа. І хто ж та людина, яка вела цю війну? Вольтер! В. Гюго

Завантажити: Тема: Конфлікт «природної людини» гуронця і французького суспільства як центральний у творі (9 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 15.3 KB, Завантажень: 191)
Back to top button