день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Суд заборонив діяльність Комуністичної партії України

Київський окружний адміністративний суд заборонив діяльність Комуністичної партії України.

Про це йдеться у повідомленні суду від 16 грудня 2016 року.

“Суд задовольнив позов Міністерства юстиції України у повному обсязі, заборонивши діяльність Комуністичної партії України”, – сказано в повідомленні.

Зазначається також, що справа розглядалася за участю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Раніше повідомлялося, що Київський апеляційний адміністративний суд у середу, 16 грудня, відмовився задовольняти позов Комуністичної партії України до Міністерства юстиції України.

У жовтні Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив Комуністичній партії України в задоволенні позову, у якому вона вимагала скасувати наказ Міністерства юстиції про заборону брати участь у виборах.

Також комуністи вимагали визнати недійсним наказ Мін’юсту, який затвердив правовий висновок комісії про невідповідність назви і символіки Компартії в рамках закону про декомунізацію.

Наприкінці жовтня суд не задовольнив низку клопотань представників захисту КПУ, зокрема, про зупинення розгляду позову Мін’юсту про припинення діяльності КПУ, оскільки в апеляційному суді Києва перебуває апеляційна скарга на рішення окружного суду за позовами Компартії та Мін’юсту.

У квітні 2015-го український парламент прийняв закон про заборону пропаганди комунізму і нацизму.