Конспекти уроків музичного мистецтва 6 класУсі уроки музичного мистецтваФайли

Рондо запрошує в коло (6 клас. Музичне мистецтво)

Тема. Рондо запрошує в коло.

Мета. Ознайомити з особливостями жанру рондо, історією його розвитку та характерними ознаками рондо як жанру камерно-інструментальної музики, розглянути різницю між рондо минулого та сучасності, ознайомити учнів з авторами та виконавцями рондо.

Розвивати вміння учнів уважно слухати камерно-інструментальну музику та знаходити на слух характерні ознаки рондо як жанру музики та форми рондо, вміння надавати характеристику засобам музичної виразності творів, розвивати вміння висловлювати власні музичні враження від прослуханого твору, розвивати вміння знаходити спільні риси між видами мистецтва.

Виховувати інтерес до слухання класичної камерно-інструментальної музики та виконання дитячих пісень композиторів-класиків.

Тип уроку: комбінований, урок заглиблення в тему. Обладнання: музичний інструмент, програвач, мультимедійна дошка, ілюстрації до музичного твору та пісні або мультимедійна презентація, портрет композитора В.А. Моцарта.

Основні поняття для засвоєння: характерні ознаки жанру рондо, розмаїття рондо, вокальне виконання інструментальних творів, вокальне виконання рондо — друге життя інструментального твору, композиційна будова (форма) рондо.

Твори, що вивчаються на уроці:

  • В. А. Моцарт. «Рондо в турецькому стилі» із фортепіанної сонати №11 (у класичному варіанті та сучасній обробці).
  • В. А. Моцарт. Рондо для скрипки з оркестром сі-бемоль-мажор.
  • Ж.-П. Ревербері. «Фантазія» у виконанні оркестру «Rondo Veneziano» під керівництвом Ж.-П. Ревербері.
  • «Весняна пісня» (слова Кр. Овербека, переклад М. Познанської, музика В.А. Моцарта).
Завантажити: Рондо запрошує в коло (6 клас. Музичне мистецтво) (Розмір: 23.6 KB, Завантажень: 443)
Back to top button