Конспекти уроків географії 8 класУсі уроки географіїФайли

Різноманітність видового складу тварин. Вплив людини на тваринний світ (8 клас. Географія)

Різноманітність видового складу тварин. Вплив людини на тваринний світ. Тварини, що занесені до червоної книги України. Тваринні ресурси України, заходи щодо їх відтворення і охороні

Мета: сформувати знання учнів про фауністичний склад лісів, луків, степів, боліт, водойм; видовий склад і поширення тварин; тва­ринні ресурси України; про закономірності поширення тваринного світу, стан тваринних ресурсів; познайомити з видами тварин, що занесені до Червоної книги України; з’ясувати суть акліматизації та реакліматизації тварин; продовжувати розвивати навички образного, абстрактного та критичного мислення; спонукати учнів до аналізу, синтезу, оцінки; сприяти формуванню екологічної культури учнів, бережного ставлення до тваринних ресурсів України, розуміння вза­ємозв’язків між усіма природними компонентами.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: фізична карта України, атлас України, карта тварин­ного світу України, карта природних зон України, Червона та Зелена книги України.

Опорні та базові поняття: тваринний світ, фауна, акліматизація, реакліматизація, Червона книга України.

Завантажити: Різноманітність видового складу тварин. Вплив людини на тваринний світ (8 клас. Географія) (Розмір: 14.0 KB, Завантажень: 271)
  
Back to top button