день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Рівнинні ландшафти, їх різноманітність. Зона мішаних і широколистих лісів (8 клас. Географія)

Рівнинні ландшафти, їх різноманітність. Зона мішаних і широколистих лісів.

Мета: формувати в учнів знання про географічне положення природних зон рівнинної частини України; зробити акцент на особливостях зони мішаних та широколистих лісів, а також пояснити взаємозв’язки між компонентами природи в природних зонах мішаних і широколистих лісів; навчити учнів виявляти характерні ознаки природних компонентів, що зазнали впливу господарської діяльності людини; формувати навички зі складання схеми зв’язків між різними компонентами природно-територіальних комплексів; виявляти природно-заповідні об’єкти, створені в природній зоні; удосконалювати навички роботи з різними тематичними картами.

Обладнання: фізична карта України, карта фізико-географічного районування України; схеми, картосхеми, наочний матеріал: фотографії та ілюстрації природи зони мішаних і широколистяних лісів.

Географічна номенклатура: Українське Полісся, Волинське Полісся, Жи­томирське Полісся, Київське Полісся, Чернігівське Полісся, Новгород-Сіверське Полісся, Мале Полісся.

Тип уроку: комбінований.

Очікувані результати: учні навчаться:

– показувати на карті природні зони рівнинної частини України;

– характеризувати географічне положення природної зони;

– розпізнавати географічне положення, межі зон, підзон;

– виявляти характерні ознаки природних компонентів, що зазнали істотного впливу господарської діяльності людини;

– складати схему зв’язків між різними за походженнями компонента­ми природно-територіальних комплексів;

– виявляти природно-заповідні об’єкти, що створені в зоні;

– працювати з різними тематичними картами.

Конспекти уроків географії на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Рівнинні ландшафти, їх різноманітність. Зона мішаних і широколистих лісів (8 клас. Географія) (Розмір: 29.3 KB, Завантажень: 156)