Конспекти уроків географії 8 класУсі уроки географіїФайли

Рівнинні ландшафти, їх різноманітність. Природна зона України – степова (8 клас. Географія)

Тема уроку: Рівнинні ландшафти, їх різноманітність. Природна зона України – степова. Використання та охорона рівнинних ландшафтів. Практична робота 9. Складання порівняльної характеристики природних зон  України (за вибором).

Мета уроку: поглибити знання учнів про природну зону степу, визна­чивши її географічне положення, межі, розміри та харак­терні риси природних компонентів і природних комплексів; сформувати в учнів уявлення про сучасні ландшафти Степу та їх поєднання у фізико-географічні провінції; удосконалити на­вички та вміння роботи з різними джерелами інформації; про­довжити виховання ощадливого ставлення до довкілля, сформувати вміння учнів давати оцінку ландшафтної струк­тури зони; удосконалити первинні навички та вміння ро­боти учнів з тематичними картами та іншими джерелами знань.

Операційні цілі: учні повинні називати:  основні природні країни, природні зони; наводити приклади і показувати на карті: природні зони; характеризувати: рівнинні ландшафти; аналізувати: співвідношення природних та антропогенних ландшафтів у своїй місцевості; оцінювати: природні ресурси зон, наслідки  впливу господарської діяльності людини на їх  природні особливості.

Обладнання: фізична карта України, ландшафтна карта України, карта природних зон України, гербарії, атласи.

Завантажити: Рівнинні ландшафти, їх різноманітність. Природна зона України - степова (8 клас. Географія) (Розмір: 36.2 KB, Завантажень: 194)
Back to top button