день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Позакласне читання. Твір Тетяни Толстої «Віконечко» (11 клас. Зарубіжна література)

ТЕМА:  Позакласне читання. Твір Тетяни Толстої «Віконечко»

МЕТА: ознайомити зі зразками сучасної прози постмодер­нізму, зацікавити творчістю майстрів пера — наших сучасників, розширювати кругозір учнів; розвивати навички літературознавчого аналізу, самостійного вибору книг для читання, оцінки їхньої ідейно- естетичної вартості; виховувати грамотного читача, любов до літератури, пошану до духовних надбань людства.

ОБЛАДНАННЯ: портрет письменниці, видання твору, ілюстративні матеріали

ТИП УРОКУ: бесіда з позакласного читання.

ХІД  УРОКУ

  1. Мотивація навчальної діяльності учнів

Учитель.

Сучасний читач — який він? А сучасний письменник? Чи схожі вони на своїх попередників хоча б кін­ця XX століття? Що є пріоритетним для кожного з них: побіжний перегляд ін­формації про твір, екранізації (маю уяв­лення) для першого і теза «мене читають, бо я не завантажую глобальними пробле­мами й без того наше складне життя», чи щось інше? Про це ми поміркуємо на уроці, ознайомившись із чудовим твором сучасної російської пи­сьменниці постмодернізму Тетяни Толстої «Віконечко».

Завантажити: Позакласне читання. Твір Тетяни Толстої «Віконечко» (11 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 23.4 KB, Завантажень: 60)