ГоловнеПерерва

План по школах в рамках Великого будівництва буде перевиконаний – стверджують в уряді

Першочерговий план по будівництву та реконструкції шкіл у межах програми Президента “Велике будівництво”, яку реалізує Мінрегіон у співпраці з місцевою владою, виконаний на сто відсотків – у 100 школах завершені будівельні роботи. Це означає, що створено 8338 нових учнівських місць і в зручних умовах відтепер навчатимуться понад 55 тисяч школярів.

“Загалом будівництво було розпочато в 134 школах, середня будівельна готовність яких на сьогодні, за даними ОДА, становить 95%. Враховуючи, що до нового року ще є час, можемо стверджувати, що план на 2020 рік по всій країні буде перевиконаний”, – переконаний Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

За його словами, декілька областей вже змогли завершити будівництво всіх запланованих на 2020 рік шкіл. Сім з семи запланованих шкіл побудували у Сумській та Луганській областях. П’ять з п’яти – у Вінницькій, Донецькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Полтавській, Рівненській областях.

“Велике будівництво – це не тільки будівництво та ремонт приміщень. Ми створюємо нові, сучасні можливості для навчання. У половині завершених шкіл реалізовано «Новий освітній простір». Завдяки цьому діти матимуть можливості навчання не гірші, ніж у їх європейських ровесників – інтерактивні дошки, сучасні біологічні, хімічні та фізичні класи”, – додає Олексій Чернишов.

Міністерство розвитку громад та територій з нагоди завершення будівельних робіт у 100 школах, вирішило відзначити найкращі зразкові проекти у декількох номінаціях:

Школа «Поділля» у місті Вінниця, як зразок використання інноваційних підходів в освітній галузі.

Ліцей № 1 в місті Зміїв, Харківської області, як найпотужніший об’єкт (близько 1600 учнів отримали покращені умови навчання).

Навчально- реабілітаційний центр «Країна добра» – за зразкову інклюзивну базу для учнів.

До кінця 2020 року мають бути завершені щонайменше 100 шкіл, 100 садочків та 100 спортивних об’єктів по всій Україні. Наразі загальний відсоток будівельної готовності об’єктів «Великого будівництва» складає 94%.

Нагадаємо, у Міносвіти заявили, що інформація про вплив харчової соди на здоров’я у підручнику з хімії для 9 класу сприятиме розвитку критичного мислення в учнів і наразі немає підстав для скасування з підручника грифу «рекомендовано Міністерством».

Back to top button