день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Підземні води. Основні артезіанські басейни України (8 клас. Географія)

Підземні води. Основні артезіанські басейни України.

Мета: формування знань учнів про внутрішні води України шляхом вивчення підземних вод; сприяти формуванню знань про умови утворення та розміщення підземних вод; про основні артезіанські басейни України та їх розташування, взаємозв’язки між підземними водами, водосховищами, каналами та кліматичними особливостями; поглибити знання про властивості води; з’ясувати, які породи здатні пропускати, а які — затримувати воду; ввести поняття «верховодка», «ґрунтові води», «міжпластові» води, «артезіанські води»; сприяти розвитку уміння працювати з навчальним матеріалом, аналізувати його, робити висновки; формувати уявлення про використанні підземних вод та значимість збереження всіх видів вод; виховувати бережливе ставлення до водних багатств.

Обладнання: атласи, підручники, схема (відеофрагмент) «Утворення підземних вод», дві лійки з піском та глиною, контурні карти, додатковий матеріал.

Географічна номенклатура: артезіанські басейни: Дніпровсько-Донецький, Волино-Подільський, Причорноморський.

Тип уроку: комбінований.

Очікувані результати: учні навчаться:

– визначати на плані умови рельєфу в місці виходу підземних вод на поверхню;

– показувати на карті артезіанські басейни Дніпровсько-Донецький, Волино-Подільський, Причорноморський;

– формулювати поняття: «верховодка», «ґрунтові води», «міжпластові» води, «артезіанські води».

Конспекти уроків географії на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Підземні води. Основні артезіанські басейни України (8 клас. Географія) (Розмір: 311.2 KB, Завантажень: 77)