ГоловнеУчительська

Освітній портал «Педпреса» проведе онлайн-урок «Україна – єдина країна»

Щоденний електронний освітній портал Державного інформаційно-виробничого підприємства «Педагогічна преса» запрошує вчителів та учнів 1 вересня 2014 року взяти участь в онлайн-уроці «Україна – єдина країна».

Шановні педагоги! Для перегляду онлайн-трансляції реєстрація не потрібна. Реєструватись мають тільки учасники уроку.
Для всіх глядачів трансляція почнеться 1 вересня о 10:30 (за попередньою домовленістю з учасниками уроку, проте можливі зміни, отже, стежте за оновленнями).

Щоб увімкнути трансляцію, достатньо буде 1 вересня о 10:30 натиснути на синьо-жовтий банер вгорі «Україна – єдина країна. 1 вересня on-line урок» (працюватиме пряме посилання на трансляцію).

Ми отримали шість (для 1, 3, 6, 10 класів) сценаріїв уроку «Україна – єдина країна». (Розміщено наприкінці публікації)
Долучайтесь до обговорення, надсилайте свої варіанти.

Об’єднаємо країну разом!
Пропозиція від Павла Полянського: ”Якби, замість витрачати купу грошей на квіти, батьки, старші учні й студенти перерахували ці кошти на підтримку наших вояків, на ліки пораненим, родинам загиблих, свято не збідніло б”.
«Україна – єдина країна» – таку тему для Першого уроку рекомендує Міністерство освіти і науки України.

Інтернет-суспільство активно обговорює цю тему. Дехто упевнений в актуальності такого уроку, дехто вважає, що час відходити від централізованого управління освітою, а є й такі, хто навіть шукає партнерів для проведення інтернет-відеозв’язку на першому уроці серед шкіл.

Освітній портал «Педагогічна преса» підтримує ініціативу щодо інтерактивного спілкування та пропонує всім регіонам України об’єднатись 1 вересня 2014 року на першому уроці в інтернет-просторі. Учасники зможуть не лише спостерігати, а й спілкуватись онлайн.

Суспільно-політична ситуація, окупація Росією Криму, збройні акції російських терористів на сході України спонукають нас, українців, замислитись над значущістю патріотичного виховання.

Нинішній гіркий досвід свідчить, що легковажне ставлення до єдності й цілісності України є неприпустимою, втім, впевнені, поправною помилкою.

Тож Освітній портал «Педагогічна преса» запрошує до участі в онлайн-уроці «Україна – єдина країна» всі школи, кожного вчителя нашої держави.

Ми беремо на себе організаторську роботу й технічну підтримку, а від учасників Першого уроку в онлайні – потрібні заявки і плани уроків.

Усі заявники будуть прийняті до участі в усеукраїнському онлайн-уроці «Україна – єдина країна», плани уроків – узгоджені з метою отримання цілісних сценаріїв.

Плануємо одночасно провести онлайн-уроки для молодшої (1 – 4 класи), середньої (5 – 9 класи) та старшої школи (10 – 11 класи), отже, і спільних сценаріїв має бути три.

Зауважимо, всі вчителі запрошуються до участі у створенні спільних сценаріїв, це відбуватиметься відкрито – на сайті в коментарях.

Заявки надсилати на електронну адресу: news@pedpresa.com.ua
У темі листа треба зазначити: «Перший урок».
Вкладеним файлом надіслати план уроку.
У листі треба зазначити: місто, № школи, клас, ПІБ учителя, контактний номер телефону, електронну пошту.
Технічні вимоги до учасників відкритого уроку.
1) Наявність швидкісного виділеного інтернету (4 – 6 Мбіт/сек).
Бажано, щоб канал інтернету використовувався монопольно.
2) Комп’ютер (або ноутбук) із підключеною веб-камерою (роздільна здатність – якомога більша).
3) Процесор має бути 2-ядерний, 2 ГГц, або потужніший.
4) Активний обліковий запис (реєстрація) у Google +,
браузер Google Chrome (завантажити , встановити пагін Hangouts ).
5) Після налаштувань й узгодження сценарію необхідно провести «тракт» – репетицію.
Дата проведення – 25 – 29 серпня.
Одночасно учасників трансляції буде 8 (+ПедПреса) з періодичною ротацією (одні відключаються – інші підключаються).
Для широкого загалу урок транслюватиметься на каналі YouTube Освітнього порталу «Педагогічна преса», кількість підключень – необмежена.
Затримка каналу YouTube відносно учасників трансляції залежить від швидкості інтернету і може становити від 3 сек. – до 3 хв., але це не критично для тих, хто тільки переглядає урок.
На вступне слово до відкритого уроку запрошуємо знаних патріотів України. Радо розглянемо всі пропозиції.

Back to top button