Конспекти уроків зарубіжної літератури 10 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

О. де Бальзак. Життєвий і творчий шлях письменника. Бальзак і Україна (10 клас. Зарубіжна література)

ТЕМА:  О. де Бальзак. Життєвий і творчий шлях пись­менника. Бальзак і Україна. Бальзак —    видатний французький письменник, ос­новоположник соціального реалістично­го роману.  Поєднання реалістичних і ро­мантичних елементів у його художній си­стемі. “Людська  комедія” — грандіозна енциклопедія життя Франції першої по­ловини XIX ст.  Проблематика і структу­ра “Людської комедії”.

 МЕТА: ознайомити учнів з життям та творчістю французького письменника Оноре де Бальзака, з  фактами його перебування в Україні; підготувати їх до розуміння та художнього переосмислення творчості О. де Бальзака як основоположника соціаль­ного реалістичного роману; зацікавити  особистістю та твор­чістю письменника; розкрити глибину його задуму, роз­маїття тем та проблематики «Людської комедії»; виховувати культуру читача.

 ОБЛАДНАННЯ: портрети О. де Бальзака, Е. Гансь­кої, виставка творів письменника та про Бальзака,  фотогалерея “Бальзаківські місця в Україні”, схема «Структура і про­блематика  «Людської комедії»

 ТИП УРОКУ: урок засвоєння нових знань.

Завантажити: О. де Бальзак. Життєвий і творчий шлях письменника. Бальзак і Україна (10 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 47.9 KB, Завантажень: 31)
Back to top button