Конспекти уроків зарубіжної літератури 10 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

О. де Бальзак «Гобсек». Зіставлення образів Фанні Мальво й Анастазі де Ресто (10 клас. Зарубіжна література)

Тема. О. де Бальзак «Гобсек». Зіставлення образів Фанні Мальво й Анастазі де Ресто. Роль Дервіля в розгортанні й відтворенні подій повісті. Композиція та стиль твору.

Мета: допомогти учням усвідомити значення висвітлених автором моральних проблем; показати майстерність автора у змалюванні образів, побудові повісті; розвивати навички характеризування образів, критичного осмислення прочитаного, висловлювання й аргументування власних думок; виховувати прагнення до доброчесного життя.

Оснащення: портрет письменника, видання його твору, ілюстрації до нього.

Тип уроку: формування вмінь та навичок.

Конспекти уроків зарубіжної літератури на сайті “Шкільне життя”

ХІД УРОКУ

  1. Організаційний момент
  2. Мотивація навчальної діяльності

Людство постійно визначає для себе справжні й уявні цінності, епоха й народ вносить у ці визначення свої корективи. Але вражає те, що людина прагне пройти шлях пізнання самостійно, сама встановлює ієрархію цінностей і обирає їх для себе, незважаючи на світовий досвід. Бальзак у своєму творі не аналізує причин виникнення скупості, маніакальної потреби накопичувати багатство заради багатства, зради, згубних пристрастей, але показує, до чого це призводить. Сьогодні на уроці ми спробуємо зазирнути до творчої лабораторії письменника, щоб зрозуміти, як йому вдалося так майстерно розкрити образи героїв, їх психологію й навести позитивні моральні приклади.

Завантажити: О. де Бальзак «Гобсек». Зіставлення образів Фанні Мальво й Анастазі де Ресто (10 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 47.1 KB, Завантажень: 305)
Back to top button