ГоловнеНова українська школа (НУШ)Посібники-КнигиПочаткові класи

“Нова українська школа: порадник для вчителя” можна завантажити безкоштовно

Близько 15,5 тис. шкіл отримають примірники методичних рекомендацій для початкової школи, що допоможуть вчителям глибше зрозуміти суть освітньої реформи, а також дадуть цінні орієнтири для впровадження нового Держстандарту початкової освіти. Доставка цих рекомендацій у заклади стала можливою завдяки співпраці Міністерства освіти і науки та Міністерства інформаційної політики, яке забезпечило друк усього накладу – 31 559 примірників. Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час спілкування з вчителями опорної Новосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького сьогодні, 11 грудня 2018 року, в межах робочої поїздки на Тернопільщину.

«Ця книга – «Нова українська школа: порадник для вчителя» – містить конкретні рекомендації вчителю щодо особливостей розвитку дітей раннього шкільного віку, як організувати освітнє середовище в класі, як співпрацювати з батьками і аж до тематичного планування. Методичні рекомендації будуть корисними для кожного педагога, що навчає дітей у початковій школі, допоможуть йому впевненіше почуватися під час впровадження реформи», – зазначила Лілія Гриневич.

Планується, що по кілька примірників методичних рекомендацій отримає кожна школа в свій бібліотечний фонд. Там ними зможуть користуватися всі вчителі початкової школи.

На звороті книжки також є QR-код, через який порадник може завантажити кожен охочий, зокрема, вчитель для користування поза школою.

«Ми дуже вдячні Міністерству інформаційної політики за підтримку цього проекту. Надзвичайно важливо, що доступ до цього порадника всі вчителі отримають не лише в електронному, а й паперовому вигляді. В ньому міститься уся основна інформація про реформу освіти, він дає вчителям ту інформацію, без якої успішне впровадження реформи просто неможливе»,- додала Міністр.

Розвезення методичних рекомендацій розпочнеться вже в другій половині грудня, а на початку 2019 року вони будуть у всіх школах України.

Нагадуємо, що в бюджеті на 2019 рік закладено ще 1 млрд грн на обладнання початкової школи.

Завантажити безкоштовно

Back to top button