ГоловнеУчительська

Нашим основним завданням є реформа змісту освіти, – Лілія Гриневич

Основним завданням для Міністерства освіти і науки України є проведення реформи змісту освіти. На цьому наголосила міністр Лілія Гриневич під час брифінгу в Сумській обласній державній адміністрації, в рамках робочої поїздки.

«Школа повинна готувати дітей до життя, надавати їм компетентності, уміння і знання, які необхідні для життя у ХХІ столітті, а навчальні програми не повинні бути перевантаженими зайвою теоретичною інформацією», – наголосила міністр.

Лілія Гриневич повідомила, що Міносвіти працює над введенням елементів компетентнісного навчання в початковій школі, у зв’язку з чим уже переглядаються навчальні програми.

«Навчання в початковій школі перевантажене зайвою інформацією, що не дає можливості дітям розвивати творчі здібності», – зазначила міністр.

Окрім того, Лілія Гриневич заявила, що міністерство розпочинає розроблення нових стандартів освіти в початковій, базовій і старшій школі.

За словами міністра, саме концепція нової української школи стане предметом обговорення на майбутніх серпневих конференціях освітян. «У ній ми випишемо всі особливості, що пов’язані з новим підходом до компетентнісного навчання, а також запропонуємо структуру нової української школи та механізми, які дадуть змогу реалізувати цей проект», – наголосила Лілія Гриневич.

Інформує МОН України

Back to top button