Конспекти уроків зарубіжної літератури 11 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Найяскравіші представники постмодерністської прози. Постмодерністське мистецтво, його стосунки з елітарною та масовою культурами (11 клас. Зарубіжна література)

ТЕМА: Найяскравіші представники постмодерністської про­зи. Постмодерністське мистецтво, його стосунки з елі­тарною та масовою культурами

МЕТА: допомогти учням глибше розкрити для себе поняття «постмодернізм», визначити його риси в конкретних творах; розвивати навички самостійної роботи з до­датковими джерелами інформації, аналізу прозових творів, визначення їх ідейно-художніх особливостей; уміння висловлювати свою думку з приводу про­читаного; виховувати любов до літератури, потяг до пізнання, естетичний смак.

ОБЛАДНАННЯ: портретна галерея письменників-постмодерністів, виставка їхніх творів.

ХІД УРОКУ

  1. Мотивація навчальної діяльності учнів

Учитель.

Умберто Еко дав таке визначення постмодернізму: «Іронія, метамовна гра, переказ у квадраті». Р. Барт переконаний, що кожен текст є інтертекстом; інші тексти присутні в ньому на різних рівнях у більш-менш знайомих формах: форми попередньої культури та тексти наявної культури. Як це відображено в кон­кретних творах, побачимо на уроці.

Завантажити: Найяскравіші представники постмодерністської прози. Постмодерністське мистецтво, його стосунки з елі¬тарною та масовою культурами (11 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 38.4 KB, Завантажень: 380)
Back to top button