день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Найвидатніші здобутки світової літератури кінця ХХ — початку XXI ст. (11 клас. Зарубіжна література)

ТЕМА: Найвидатніші здобутки світової літератури кінця ХХ — початку XXI ст.

МЕТА: допомогти учням пригадати, систематизувати й уза­гальнити знання про найвидатніші здобутки у світо­вому літературному процесі ХХ-ХХІ ст.; удоскона­лювати навички аналізу, систематизації та узагаль­нення знань; уміння оцінювати художній твір з ідейно- естетичних позицій висловлювати про нього думку, аргументувати її; виховувати повагу до духовних надбань людства, прагнення до самоосвіти та само­вдосконалення .

ОБЛАДНАННЯ: «портретна галерея» письменників цього періоду, виставка творів, ілюстративні матеріали, аудіо-, відеозаписи.

ТИП УРОКУ: систематизація та узагальнення знань.

ХІД  УРОКУ

І.       Мотивація навчальної діяльності учнів

Учитель.

                    Зі світовою літературою XX—XXI ст. ми ознайоми­лися протягом цього навчального року, і у вас, напевно, ще свіжі  враження від творів Г. Ібсена, Ф. Кафки, М. Булгакова, російських поетів «срібної доби», Е. Хемінгуея та багатьох інших, чиї книги стали знаковими, вершинними не лише в національній, а й у світо­вій літературі. Так, ці твори не прості, змушують замислюватися, намагатися «осягнути неосяжне», «пізнати непізнаване». Але ви тепер уже, сподіваюсь, досвідчені читачі, і в змозі самостійно ви­значати ідейно-художню вартість справжнього твору мистецтва й низькопробного «чтива». Сьогодні ми згадаємо найвидатніші здобутки сучасної літератури.

Завантажити: Найвидатніші здобутки світової літератури кінця ХХ — початку XXI ст. (11 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 48.7 KB, Завантажень: 277)