Конспекти уроків зарубіжної літератури 11 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Найвидатніші здобутки світової літератури кінця ХХ — початку XXI ст. (11 клас. Зарубіжна література)

ТЕМА: Найвидатніші здобутки світової літератури кінця ХХ — початку XXI ст.

МЕТА: допомогти учням пригадати, систематизувати й уза­гальнити знання про найвидатніші здобутки у світо­вому літературному процесі ХХ-ХХІ ст.; удоскона­лювати навички аналізу, систематизації та узагаль­нення знань; уміння оцінювати художній твір з ідейно- естетичних позицій висловлювати про нього думку, аргументувати її; виховувати повагу до духовних надбань людства, прагнення до самоосвіти та само­вдосконалення .

ОБЛАДНАННЯ: «портретна галерея» письменників цього періоду, виставка творів, ілюстративні матеріали, аудіо-, відеозаписи.

ТИП УРОКУ: систематизація та узагальнення знань.

ХІД  УРОКУ

І.       Мотивація навчальної діяльності учнів

Учитель.

                    Зі світовою літературою XX—XXI ст. ми ознайоми­лися протягом цього навчального року, і у вас, напевно, ще свіжі  враження від творів Г. Ібсена, Ф. Кафки, М. Булгакова, російських поетів «срібної доби», Е. Хемінгуея та багатьох інших, чиї книги стали знаковими, вершинними не лише в національній, а й у світо­вій літературі. Так, ці твори не прості, змушують замислюватися, намагатися «осягнути неосяжне», «пізнати непізнаване». Але ви тепер уже, сподіваюсь, досвідчені читачі, і в змозі самостійно ви­значати ідейно-художню вартість справжнього твору мистецтва й низькопробного «чтива». Сьогодні ми згадаємо найвидатніші здобутки сучасної літератури.

Завантажити: Найвидатніші здобутки світової літератури кінця ХХ — початку XXI ст. (11 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 48.7 KB, Завантажень: 553)