Конспекти уроків зарубіжної літератури 11 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Найвидатніші здобутки світової літератури доби античності, Середньовіччя та Відродження (11 клас. Зарубіжна література)

ТЕМА:  Найвидатніші здобутки світової літератури доби ан­тичності, Середньовіччя та Відродження

МЕТА: повторити, узагальнити та систематизувати відо­мості про найвидатніші явища світової літератури цих епох; розвивати пам’ять, аналітичне мислення, уміння визначати характерні ознаки літератур пев­них періодів та висловлювати судження про них; виховувати любов до літератури, повагу до духовних надбань людства.

ОБЛАДНАННЯ: «портретна галерея» письменників античності, Серед­ньовіччя та Відродження, книжкова виставка, схеми, таблиці, ілюстративні матеріали.

ТИП УРОКУ: узагальнення та систематизації знань.

ХІД   УРОКУ

  1. Мотивація навчальної діяльності учнів

Учитель.

«Серед найрізноманітнішого приладдя, потрібного людині для життя, книжка — найдивовижніше. Решта є, сказати б, продовженням органів її тіла. Мікроскоп і телескоп є певною мі­рою продовженням функції ока, телефон — голосу; орало і меч — це своєрідне продовження руки. Книжка ж — це дещо відмінне: вона виступає як продовження людської уяви та пам’яті»,— писав відомий аргентинський письменник, один із основоположників по­стмодернізму, Хорхе Луїс Борхес. Про книгу найдавніших часів та її творців поговоримо сьогодні на уроці.

Завантажити: Найвидатніші здобутки світової літератури доби античності, Середньовіччя та Відродження (11 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 120.6 KB, Завантажень: 719)
Back to top button