ГоловнеПерерва

МОЗ дозволило вакцинувати від COVID-19 дітей від 12 років

В Україні починають щеплювати від COVID-19 дітей віком від 12 років. Вакцинація можлива за дозволу батьків та направлення педіатра.

Міністерство охорони здоров’я 13 жовтня затвердило рекомендацію Національної технічної групи експертів з питань імунізації, якою пропонується дозволити вакцинацію дітей від 12 років. Зокрема, МОЗ затвердило позицію НТГЕІ № 27-09/2021-1 щодо рекомендації МОЗ стосовно окремих питань вакцинації проти COVID-19 в Україні.

“Вакцинація проти COVID-19 дітей, які не відносяться до групи ризику тяжкого перебігу COVID-19 та виникнення ускладнень, що не відносяться до груп пріоритетної вакцинації, може бути проведена за умови наявності щеплень, які відповідають віку з урахуванням затверджених протипоказань до вакцинації”, – йдеться у тексті документу.

Наголошується, що рекомендовано проводити вакцинацію осіб віком від 12 до 17 років незалежно від приналежності до групи ризику за умови наявності щеплень, які відповідають віку з урахуванням затверджених протипоказань до вакцинації.

Читайте також: Видатки на освіту зведеного бюджету 2022 році передбачені на понад 7% ВВП