Здоров'яХарчування

Медики склали список найкорисніших напоїв у світі

Наявність в раціоні певних напоїв дозволяє омолодити і оздоровити організм, з’ясували фахівці. Отже, найкориснішим був визнаний чай . Найбільш ефективним вчені порахували білий чай. На другому місці стоїть зелений чай. Чим менше ферментації переніс чай, тим він корисніший за рахунок вмісту великої кількості поліфенолів.

Далі йде каркаде, відомий також як напій фараонів. Він робиться на основі рослини Hibiscus sabdariffa, що містить антоціани. Саме вони дають напою червоний колір. Також в каркаде є вітамін Р, що зміцнює стінки кровоносних судин.

Кава опинився на третьому місці. Вона блокує роботу ряду сигнальних шляхів, тим самим, піднімаючи настрій, підвищуючи продуктивність при втомі, увагу, покращуючи пам’ять. Також кава корисна для серцево-судинної системи. У свою чергу, какао не дає склеюватися тромбоцитам, позитивно впливаючи на судинний статус.

Томатний сік – п’ятий пункт – покращує зір. А ряд досліджень показав, що томатний сік допомагає боротися з раком. На шостому місці відвар шипшини, багатий вітаміном С. Його слід приймати навіть при переломах кісток для прискорення процесу регенерації. На останньому місці в списку корисних напоїв розташувалося червоне вино, яке зміцнює імунітет.

Шкільне життя

Back to top button