ГоловнеПерерва

Київські школи визначились із датами зимових канікул

Київські школи підуть на зимові канікули з 25 грудня 2020 року, а з 11 січня 2021 року перейдуть на навчання у дистанційному режимі під час локдауна. Дитячі садки працюватимуть у звичайному режимі. Про це під час брифінгу повідомив мер Києва Віталій Кличко.

“Усі школи Києва з 25 грудня мають піти на зимові канікули, що триватимуть до 11 січня. Після цього школи розпочнуть навчання у дистанційному режимі. Департамент освіти Київської міської державної адміністрації вже розробив план навчання. Також ми продовжуємо транслювати онлайн-уроки на каналі “Київ”, – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що такі ж уроки будуть підготовлені і на загальнодержавному рівні.

“Заклади професійно-технічної освіти підуть на канікули трошки пізніше – з 31 грудня по 15 січня. Другий семестр вони розпочнуть також у дистанційному форматі з 18 по 24 січня. В разі продовження локдауна, якщо уряд продовжить таке рішення, ми будемо вимушені продовжити дистанційне навчання в школах та в закладах професійно-технічної освіти. Що стосується дитячих садків – вони будуть працювати у звичайному режимі”, – додав міський голова.

Нагадаємо, що з 8 по 24 січня (включно) 2021 року буде запроваджено локдаун, повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на сьогоднішньому засіданні уряду.

Back to top button