Перерва

Книга-бестселер на Amazon загіпнотизувала дітей

Шведський психолог Карл-Йохан Форсен Ехрлін створив книгу для батьків, які не можуть приспати своїх дітей. Це перша авторська книга, яка стала №1 в чарті Amazon. Проте, вона відрізняється від звичайної дитячої книги, так як має гіпнотизуючу дію, повідомляє Scient Alert.

В даний час книга займає позиції №1 і № 5 в чартах Amazon Велокибританії і США відповідно.

Бестселер під назвою «Кролик, який хоче заснути: новий спосіб змусити ваших дітей заснути» є унікальним по багатьом критеріям. По-перше, це перша авторська книга, яка дісталась верхівки чарту Amazon. По-друге, це, мабуть, єдина популярна книга, яка вчить батьків як гіпнотизувати своїх дітей, звичайно ж зі схвалення психологів.

Книга насправді виглядає як більшість дитячих книг. Вона також містить ілюстрації і нічим не примітний, як і очікувалося , сюжет: кролик Роджер отримує допомогу від дядька Явн та інших друзів, щоб заснути ввечері.

Різниця в тому, що в даній книзі використовуються специфічні мовні патерни, які спрямовані на те, щоб викликати сон у дітей. Автор також дає поради, як саме читати книгу. Він зазначив, що використання психологічних методів, таких, як акцент на певних словах, повільна і спокійна вимова, задіяння жестів, наприклад, позіхання, допоможуть дитині швидше заснути.

«Ця книга допоможе дитині зосередитися на сні і відпочинку за допомогою уяви. Ви також створите комфорт для вашої дитини, щоб заснути легше», – додав автор.

Книгу можна придбати, а також вона доступна безкоштовно для скачування. Вона перекладена на семи мовах.

Back to top button