ГоловнеПерерва

Кількість закладів освіти, які готові до навчання в очній формі, зросла до 56%

Станом на 2 вересня кількість закладів освіти, які готові до навчання в очній формі, зросла до 56%. Про це міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив у Telegram-каналі.

“Відсоток закладів освіти, у яких заплановано проводити освітній процес в очній формі, щотижня зростає. Станом на 2 вересня 2022 року оглянуто понад 24,7 тис. закладів освіти, що складає 94% від загальної кількості. Із них організовують укриття 14 832 заклади. Відповідно до результатів перевірок, 56% закладів освіти готові до навчання в очній формі”, – повідомив він.

З його слів, найвищі показники готовності до освітнього процесу у традиційному форматі у Києві, а також у Львівській, Закарпатській, Чернівецькій та Кіровоградській областях.

За останніми даними перевірок закладів освіти, укриття, які відповідають усім вимогам, мають:

  • 70% закладів фахової передвищої та вищої освіти;
  • 88%  профтехів;
  • 64% шкіл;
  • 44% закладів дошкільної освіти.

Шкарлет додав, що перевірки у закладах освіти тривають, як і роботи щодо створення безпечних умов перебування у них усіх учасників освітнього процесу.

25 серпня Шкарлет повідомляв, що 51% закладів освіти готові до навчання в очній формі. Щодо закладів загальної середньої освіти, він повідомив, що спецкомісії провели обстеження 96% шкіл, з яких 59% мають захисні споруди.

1 вересня Шкарлет повідомив, що 27% українських шкіл розпочали навчання офлайн, 43% – онлайн, 30% – у змішаному форматі. Міносвіти розраховує на збільшення кількості шкіл, забезпечених укриттями. Зокрема очікується, що на 15 вересня кількість шкіл, які з точки зору безпеки будуть готові до повноформатного навчання, збільшиться до 71%.

Нагадаємо, розроблено методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в школах у 2022/2023 навчальному році.

Back to top button