Конспекти уроків географії 8 класУсі уроки географіїФайли

Кількість і зміна населення в світі та Україні. Чинники, що впливають на кількість населення. Дослідження П. Чубинського (8 клас. Географія)

Кількість і зміна населення в світі та Україні. Чинники, що впливають на кількість населення. Дослідження П. Чубинського

 Мета: формувати в учнів систему знань про кількість населення світу та України; навчити визначати показники народжуваності, смертності, природного руху населення та їх вплив на зміну чисельності; аналізувати демографічні процеси в різних регіонах світу та України; формувати навички роботи зі статистичними показниками, креслити та аналізувати графіки зміни кількості населення в часі; стимулювати активну пізнавальну діяльність, інтерес до вивчення географії населен­ня і демографії; виховувати аналітичні здібності та комунікабельність у спілкуванні з різними верствами населення.

Обладнання: атлас, карти природного приросту населення світу та України, політична карта світу, карта адміністративно-територіального устрою України; статистичні показники кількості і природного приросту населення світу та України, портрети видатних вчених-демографів.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Очікувані результати: учні навчаться:

– називати кількість населення світу, найбільших за його кількістю країн та України;

– показувати на карті країни і області України з найбільшою і наймен­шою кількістю населення;

– визначати чинники, що впливають на зміну чисельності населення;

– пояснювати динаміку чисельності населення світу та України;

– використовувати поняття «природний рух населення», «демографіч­ний вибух», «демографічна криза»;

– розуміти основні принципи проведення демографічної політики в різних країнах світу.

Конспекти уроків географії на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Кількість і зміна населення в світі та Україні. Чинники, що впливають на кількість населення. Дослідження П. Чубинського (8 клас. Географія) (Розмір: 32.3 KB, Завантажень: 628)
  
Back to top button