ГоловнеЗдоров'я

Кавова дієта

Кавова дієта
Кавова дієта
Чому вживання кави сприяє схудненню? Річ у тому, що кофеїн стимулює споживання кисню тканинами і прискорює процес розщеплювання жирів. Також кофеїн зменшує апетит і запобігає переїданню. Саме ця властивість стала причиною додавання кофеїну практично у всі БАДи для зменшення маси тіла.

На замітку. Спробуй замінити розчинну каву натуральною. Розчинна кава спричиняє затримку рідини усередині організму. Подразнює кишечник і головне — зумовлює розвиток целюліту. Краще купувати каву в зернах, перемелювати їх перед приготуванням (у кавоварці). Для зменшення маси тіла слід навчитися правильно пити ароматний напій.
Правила вживання:

1. Каву не можна у жодному разі пити натще. Випити напій можна лише після легкого сніданку (йогурт, сирок, сендвич з сиром, фруктовий салат).

2. Упродовж всього дня можна пити каву між їдою, і це знижуватиме апетит і убереже вас від калорійних перекушувань. Проте протягом дня не можна випивати більш як 1—2 кухликів напою. Чому так мало? Річ у тому, що результати досліджень підтверджують, що лише згадана кількість напою в день може бадьорити.

3. Вживання більшої кількості напою зумовлює звикання і значно збільшує навантаження на серцево-судинну систему.

4. Намагайтеся не пити каву в кафе, оскільки за рахунок вмісту вершків, цукру, морозива і солодких сиропів одна порція може містити до 350 ккал. Якщо ви вживаєте каву із вершками, то краще перейдіть на нежирне молоко. Це хоч і не так смачно, але допомагає скинути масу тіла.

5. Увечері все-таки від кави краще відмовитися, навіть якщо вона не відгонить сон. Річ у тому, що кофеїн стимулює діяльність нервової системи, що заважає головному мозку повноцінно відпочити вночі.

Джерело: ukrslovo.net

Back to top button