Конспекти уроків зарубіжної літератури 9 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Йоганн Крістоф Фрідріх Шіллер (1759–1805) — виразник просвітницьких ідей свободи і справедливості (9 клас. Зарубіжна література)

Тема: Йоганн Крістоф Фрідріх Шіллер (1759–1805) — виразник просвітницьких ідей свободи і  справедливості. Зв’язок драми «Вільгельм Телль» з ідеологією Просвітництва

Мета: повторити відомості про добу Просвітництва; ознайомитись з життям та діяльністю Фрідріха Шіллера; підготувати учнів до сприйняття змісту драми «Вільгельм Телль», показати зв’язок драми з ідеологією Просвітництва; розвивати читацький інтерес учнів.

Обладнання: портрет Ф. Шіллера, ілюстрації із зображенням архітектурних пам’яток, замків Німеччини ХVІІ –ХVІІІ ст.

Тип уроку: засвоєння нових знань і формування на їх основі вмінь та навичок. «Геній, який легкими кроками ступає по стежині світла», якого наділено «волею до краси, до істини і добра, до моральної чистоти, до внутрішньої свободи, до мистецтва, до любові, до світу, до рятівного усвідомлення власної гідності».

Усі конспекти уроків зарубіжної літератури на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Йоганн Крістоф Фрідріх Шіллер (1759–1805) — виразник просвітницьких ідей свободи і справедливості (9 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 15.5 KB, Завантажень: 234)
  
Back to top button