Конспекти уроків музичного мистецтва 7 класУсі уроки музичного мистецтваФайли

Історія рок-музики (7 клас. Музичне мистецтво. Нова програма)

Тема : Історія рок-музики.

Мета: Ознайомити з рок-музикою, розглянути особливості рок-музики  т а історію її виникнення, ознайомити з творчістю рок- груп та сучасними виконавцями року в зарубіжних  країнах  та  в Україні.

Розвивати вміння учнів уважно слухати рок-музику та надавати  характеристику  рок-композиціям, розвивати вміння  аналізувати  рок-композиції, розпізнавати на слух рок-музику, розвивати вміння виконувати вокальні імпровізації. Виховувати   інтерес   до   історії   року, інтерес до   рок-груп  та   рок-виконавців.

Тип уроку: комбінований, урок поглиблення в тему.

Обладнання: музичний інструмент, програвач, мультимедійна   дошка, Ілюстрації   до музичних творів та пісні або мультимедійна презентація, портрети виконавців рок-музики.

Основні поняття для засвоєння: особливості  рок-музики, історія виникнення року, рок-групи і виконавці року в зарубіжних країнах та в Україні.

Твори, що вивчаються на уроці:

  • Група «The Beatles». «Let It Be».
  • Група «Queen». «The Show Must Go On», «We Are the Champions».
  • Група «Pink Floyd». «Another Brick in the Wall».
  • Гурт «Океан Ельзи». «Відпусти», «Без бою», «Все буде добре», «Обійми» (фрагменти), «Рок-н-рол» (слова і музика Н. Май)Усі конспекти уроків музичного мистецтва на сайті «Шкільне життя»
Завантажити: Історія рок-музики (7 клас. Музичне мистецтво. Нова програма) (Розмір: 22.1 KB, Завантажень: 2304)
Back to top button