Тема: Знайомство. Як справи? (1 клас. Англійська мова)
Мета: активізувати лексичний матеріал попереднього уроку; ввести та відпрацювати фрази «I am fine. I am OK. I am bad. How are you?»; вчити учнів працювати з підручником.
Розвивати увагу, іншомовну вимову, вміння висловлюватися іноземною мовою за опорою.
Виховувати інтерес до вивчення англійської мови, зацікавити ангійською мовою.
Обладнання: підручник, картки для самостійної роботи, аудіо запис.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
- Привітання
– Today we’ll learn a poem and greet each other.
Good morning, good morning
Good morning to you.
Good morning, good morning,
I am glad to see you.
- Уведення в іншомовну атмосферу.
а) фонетична розминка.
– Listen to me and train our tongue.
[h] – hello, hi [ai] – I, fine [au] – how, mouse.- b) мовна розминка
– Let’s regard a poem which we learned at our last lesson.
Good morning ( twice)
What is your name?
My name is Jenny.
That’s my name.
– OK. Say me please, what does the phrase mean “ What is your name?”
– And now say me your name in English.
ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.
– Today at our lesson we’ll learn new phrase and answer of it. If you are attentive you will be able to ask your parents about their mood in English.
– Let’s begin our lesson.
ІІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
- Presenting
а) робота з підручником
– Впр. 2, с. 10
– Look and act out.
– Translate into Ukrainian “Nice to meet you”
б) бесіда.
– Якщо ми хочемо запитати «Як у тебе справи?», для цього ми використовуємо фразу: How are you?
– Подивіться уважно на дошку. Що ви бачите?
(обличчя)
– Для того,щоб відповісти ми вживаємо такі слова. А допоможуть нам в цьому ось ці «обличка».
– This face says «I am fine, thanks!” This face says: “ I am OK, thanks.” It says: “I am bad!”
– Repeat altogether.
в) фонетичне опрацювання та перегляд фільму «Gogo”
– Let’s watch the cartoon and be attentively how English children ask each other using the phrase “How are you”
г) фізхвилинка (див. урок 3)
- Робота в парах.
– Open your books at page 11 ex. 4.
– And work in pairs.
- Робота з карткою.
– Find the wrong picture. (О.М. Павліченко ст.5)
- Розучування вірша.
а) пояснення незнайомих слів
thank you – дякую
What about you? – Як щодо тебе?
б) декламування вірша вчителем
впр. 3,с. 11
в) розучування вірша.
IV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
- Підсумок уроку.
– At home you may ask your parents how are they?
– What did you do at our lesson?
– And how are you at the end of our lesson?
– OK. The lesson is over.
– Good – bye!