Конспекти уроків музичного мистецтва 6 класУсі уроки музичного мистецтваФайли

Хорова музика (6 клас. Музичне мистецтво)

Тема. Хорова музика.

Мета Ознайомити з особливостями хорової музики та поняттям «хорова музика», історією її розвитку та характерними ознаками. ознайомити учнів з поняттям розподілу голосів у хорі, пригадати різновиди хорових колективів, пригадати знайомі хорові жанри, ознайомити з творчістю дитячого колективу — хору хлопчиків «Libera» (Лондон).

Розвивати вміння учнів уважно слухати хорову музику та знаходити на слух характерні ознаки хорової музики, знаходити взаємозв’язок між текстом та характерними засобами музичної виразності твору, розвивати вміння висловлювати власні музичні враження від прослуханого твору.

Виховувати інтерес до слухання класичної хорової музики та виконання дитячих пісень українських композиторів.

Тип уроку: комбінований, урок введення в тему.

Обладнання: музичний інструмент, програвач, мультимедійна дошка, ілюстрації до музичного твору та пісні або мультимедійна презентація, портрет композитора Й. Пахельбеля.

Основні поняття для засвоєння: характерні ознаки жанрів хорової музики, історія розвитку хорової музики, поняття «хорова музика».

Твори, що вивчаються на уроці:

  • «Свят» («Sanctus») на основі канону И. Пахельбеля, «Завжди з тобою» (Always With You) у виконанні хору хлопчиків «Libera» (Лондон).
  • «Тихо над річкою» (слова С. Черкасенка, музика П. Батюка).
Завантажити: Хорова музика (6 клас. Музичне мистецтво) (Розмір: 23.0 KB, Завантажень: 364)
Back to top button