Конспекти уроків музичного мистецтва 6 класУсі уроки музичного мистецтваФайли

Грають віртуози. Камерно-інструментальна скринька (6 клас. Музичне мистецтво)

Тема. Грають віртуози. Камерно-інструментальна скринька.

Мета. Ознайомити з особливостями розмаїття та типологією камерно-інструментальних жанрів, розглянути камерно-інструментальну музику відомих композиторів та їхні сучасні обробки, ознайомити з поняттям «віртуоз» та «імпровізація в музиці», розказати про історію створення та особливості виготовлення скрипки та ознайомити з видатними іменами скрипкових майстрів.

Розвивати вміння учнів уважно слухати камерно-інструментальну музику та знаходити на слух характерні особливості музики імпровізаційного складу, вміння виразно виконувати пісні, створювати власний музичний супровід до пісні на елементарних інструментах.

Виховувати інтерес до слухання класичної інструментальної камерної музики та виконання дитячих пісень українських композиторів.

Тип уроку: комбінований, урок заглиблення в тему.

Обладнання: музичний інструмент, програвач, мультимедійна дошка, ілюстрації до музичного твору та пісні або мультимедійна презентація, портрети композиторів Н. Паганіні та А.Г. Шнітке..

Основні поняття для засвоєння: визначення характерних ознак інструментальної музики, камерні жанри в інструментальній музиці, типологія та різновиди.

Твори, що вивчаються на уроці:

  • Н. Паганіні. Каприс №24 у виконанні заслуженого артиста України Олега Криси (класичний варіант) та Ванесси Мей (сучасна обробка).
  • А. Г. Шнітке. «Сюїта в старовинному стилі» у виконанні камерного струнного оркестру «Віртуози Москви» під керівництвом В. Співакова.
  • «Зима» (слова і музика В. Островського).
Завантажити: Грають віртуози. Камерно-інструментальна скринька (6 клас. Музичне мистецтво) (Розмір: 38.6 KB, Завантажень: 68)
Back to top button