ГоловнеПерерва

Голова освітнього комітету ВР закликав повернути очну форму навчання в усіх повністю вакцинованих школах

Голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак закликав повернути очну форму навчання в усіх повністю вакцинованих школах.

Про це він написав на своїй fb-сторінці.

Пряма мова:

Про школи і дистанційну освіту!

Під час 1-ї хвилі пандемії і локдауну вся країна дізналась, що таке дистанційна освіта, а також зрозуміла, що для учнів 1-4 класів дистанційна освіта є неефективною. Більше того, вона шкодить економіці країни, бо щонайменше один з батьків повинен залишатись вдома для догляду за дітьми замість того, щоб працювати для забезпечення гідного життя своєї родини.

Під час 2-ї хвилі пандемії ми зробили висновки і дозволили працювати дитячим садочкам і початковій школі навіть у «червоних» зонах. Вакцин ще майже не було.

Під час 3-ї, нинішньої, хвилі пандемії в Україні ми негласно домовились з освітянами, що за умови 100% вакцинації – будуть працювати дитячі садочки, школи та інші заклади освіти.

Від того моменту діє Постанова КМУ, яка ДОЗВОЛЯЄ працювати закладам освіти навіть в «червоних» зонах!!!

Але останнім часом місцеві комісії ТЕБ та НС (мають таке право) приймають рішення про переведення на дистанційну форму навчання заклади освіти незалежно від рівня вакцинації.

В результаті навіть за 100% вакцинації діти не будуть ходити до школи.

Вважаю це неприпустимим і закликаю місцеві органи влади дозволити працювати всім закладам освіти, в першу чергу закладам дошкільної освіти і початковій школі, за умови 100% вакцинації – працювати в звичайному (очному) режимі, як це й передбачено Постановою КМУ! Не відбирайте в дітей майбутнє, в батьків – нерви і зусилля, а в країни – економіку!

Читайте також: У грудні зарплата вчителя зросте на 8,4 %

Back to top button