ГоловнеПосібники-Книги

Електронні версії підручників для 1, 5 та 10 класів – опубліковано!

В Електронній бібліотеці Інституту модернізації змісту освіти опубліковано електронні версії підручників для 1, 5 та 9, 10 класів, двомовні словники, посібники серії «Шкільна бібліотека» та методичні матеріали для педагогів. Електронні версії підручників у pdf – форматі будуть у відкритому безоплатному доступі упродовж 5 років із часу їх оприлюднення. Вони покликані допомагати учням в успішному  освоєнні навчальної програми, підсиленні ефекту пізнання та полегшити  і професійну діяльність сучасного вчителя.

Також на сайті ІМЗО опубліковано гіперпосилання на електронні версії підручників для 4,7,8 класів, які фізично розміщені на веб-сайтах видавництв.

Електронна бібліотека розроблена відповідно до статті 75 Закону України «Про освіту», згідно якої центральний орган виконавчої влади у сфері освіти і науки забезпечує створення та функціонування спеціального інформаційного ресурсу в мережі Інтернет, на якому у вільному доступі в повному обсязі розміщуються безкоштовні електронні версії підручників або електронні підручники для здобуття повної загальної середньої освіти.

Коментарів: 17

 1. Добрий день!
  Дуже потрібен підручник для поглибленого вивчення української мови у 8 класі. Чи існує безкоштовна електронна версія?

  1. Для 8 класу немає підручників з поглибленим вивчення української мови. Перегляньте перелік рекомендованої літератури: Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в основній і старшій школі закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою, (https://goo.gl/93BNko)

 2. Добрий день.
  «Зарубіжна література» підручник для 7 класу знз Волощук Є.В., Слободянюк О.М. ТОВ “Видавництво “Генеза”. В школі немає, скачати не можна, купити ніде.
  Що запропонуєте?

  1. В інтернеті є, але ми не можемо залишити посилання на піратські ресурси. Скористайтесь Гугл для пошуку.

   1. вже майже пройшов жовтень, підручників в школі нема, скачати, як і раніше, не можна. Чому в інтернеті є, а у вас нема?
    Підручник вступ до історії 5 клас автор Гісем, де можна взяти?
    Мені шкода і вчителів, і дітей. Вони заручники ситуації

 3. Добрий день. А де підручники для 11 класів?

 4. А коли буде опубліковано підручник з інформатики Руденко В. Д. Інформатика (профільний рівень) : підруч. для 10 кл. закл. загал. серед. освіти /В. Д. Руденко, Н. В. Речич, В. О. Потієнко. — Харків : / Вид-во «Ранок», 2018?

 5. Скажіть ,чому не має підручника біологія 10 кл. – Остапченко Л.???

 6. Самого підручника з англійської мови 1 клас (Губарєва) я не побачила. Аудіо додаток тільки

Back to top button